Ankieta Programu Ograniczenia Niskiej Emisji
Opublikowano: czwartek, 13, październik 2016 15:15

            Ze względu na znaczne przekroczenia poziomów zanieczyszczeń powietrza w Gminie Pszczyna oraz w trosce o zdrowie mieszkańców, Gmina Przystąpiła do opracowania Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE), w tym celu konieczna jest inwentaryzacja źródła ciepła w budynkach znajdujących się w jej obrębie. Opracowanie PONE zlecone zostało firmie IGO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z Katowic. Firma IGO z Katowic zobowiązała się również  przeprowadzić analizę istniejącego stanu jakości powietrza dla Pszczyny i poszczególnych sołectw oraz analizę występowania przekroczeń niskiej emisji na terenie gminy. Zebranie danych pozwoli na opracowanie celów strategicznych, ogólnych i szczegółowych.

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie dołączonego kwestionariusza. Wypełnioną ankietę można dostarczyć do Urzędu Miejskiego lub przekazać Sołtysowi. Wersję elektroniczną wypełnionej ankiety (skan) można przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ankieta jest również dostępna TUTAJ

Nie jest wymagane podawanie dokładnego adresu, prosimy jedynie o podanie nazwy miejscowości/sołectwa lub dzielnicy miasta, celem ustalenia orientacyjnej lokalizacji źródła emisji. W przypadku otrzymania więcej niż jednego egzemplarza ankiety w budynku mieszkalnym prosimy wyłącznie o jednorazowe uzupełnienie kwestionariusza (jedna ankieta na jeden budynek jednorodzinny). Pozyskane dane posłużą jedynie do obliczeń zapotrzebowania na ciepło oraz emisji zanieczyszczeń do powietrza.

 

Wypełnione ankiety proszę przekazywać najpóźniej do dnia 21.10.2016 r. Wypełnienie kwestionariusza jest dobrowolne i nie wiąże się 
z żadną odpowiedzialnością i posłuży przede wszystkim do celów statystycznych. Ankieta dotyczy wyłącznie budynków jednorodzinnych.

Copyrights by Sołectwo Wisła Mała © 2013 - 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.